Prodáváte svoji nemovitost? Máte zájem ji pronajmout?   

Kontaktujte nás, rádi se Vám o ni postaráme. 

Nabízíme široké možnosti inzerce, jak na tuzemském trhu, tak i na zahraničních serverech. Naší hlavní náplní není jen nabízení nemovitostí, ale i pracování s poptávkou.  

Seznam našich aktuálních nabídek najdete zde.


ERA Invest

Abychom Vám zajistili větší komfort při obchodu s nemovitostmi, vstoupili jsme do celosvětové sítě ERA Realit, která působí již ve 42 státech. Naše frenšíza nese jméno ERA Invest s pobočkou v Liberci.

Každý občan má svého doktora, zubaře a v dnešní době většinou už i finančního poradce. My vám chceme ukázat proč je dobré mít i svého realitního poradce.


Naši realitní makléři

v případě zájmu lze kontaktovat kohokoli z našeho týmu. Každý i jako jedinec Vám poskytne nejvyšší servis.

Michal Vele

Manažer společnosti

michal.vele@era-reality.cz
773 277 165

Bc. Michaela Velová

Specialista na realitním trhu

michaela.velova@era-reality.cz
777 748 626

Je to bezpečné?

Při prodeji nemovitosti dbáme na nejvyšší bezpečí obou stran. Pro transakce je vyhrazen speciální účet, který je v provozu po dobu celé transakce. Účet se vypovídá po vypořádání všech závazků prodejce/kupujícího (uhrazení smluvní ceny, obdržení dokladu o zaplacení daně z nemovitosti,..)

Při podpisu rezervační smlouvy lze nahlédnout do výpisu o bezdlužnosti na konkrétní prodávanou nemovitost a také do sepsané smlouvy prodávajícího s realitkou.

Máme zájem o poctivý prodej a spokojené zákazníky.

Chcete vědět víc o našich službách? najdete zde www.realitylbc.cz


Proč využívat služby naši realitní kanceláře?

- náš tým sleduje pravidelně dění na trhu a lze Vám zajistit nabídku s co nejvíce efektivním postupem, abychom zájemce co nejdříve zaujali.

Našim cílem je především spokojenost klientů.